Wyzwanie życia bez wychodzenia z domu?

A może szlifowanie formy kiedy inni siedzą na kanapach?

Czy to brzmi jak plan?

Najczęściej zadawane pytania:

Wszystko zależy od tego, którą przeszkodę wybierzesz – najczęściej będzie potrzebne miejsce o wymiarach 3 x 4 metry

Na ile to możliwe to byłoby najlepiej żeby teren był w miarę możliwości płaski i równy

Miejsce styku przeszkody z gruntem po 15 dniach może być widocznie odgniecione, trawa pod stópkami będzie ubita. W niektórych miejscach może być konieczność podkopania lub podsypania pod konstrukcją tak by ją wypoziomować i zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z przeszkody.

Musisz być osobą uprawnioną do korzystania z terenu na którym planujesz by nasza konstrukcja była postawiona.

Tak. Nie ma do tego przeciwskazań. Należy jednak pamiętać, że przeszkoda podczas korzystania z niej może delikatnie się przemieszczać co może spowodować porysowanie podłoża.

Napisz o tej sytuacji podczas składania zamówienia. Postaramy się dostarczyć materac pod przeszkodę.

Jeżeli będzie dostępna w wybranym przez Ciebie terminie to jesteśmy w stanie ją do Ciebie dostarczyć i zmontować w ciągu 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

W zależności od przeszkody – od 30 minut do 3 godzin.

Musisz nam wskazać miejsce, gdzie chcesz, żeby przeszkoda stała. Po montażu zostaniesz poproszony o oględziny, podpisanie oryginału umowy i protokołu zdawczo – zbiorczego.

Minimalny okres wynajmu to 15 dni – możesz go przedłużyć, jeżeli bezpośrednio po zakończeniu okresu wynajmu nie będziemy mieli innego klienta

Najemca, jego rodzina, przyjaciele, znajomi. Przeszkoda przez 15 dni jest na Twoim terenie, Ty musisz zadbać o bezpieczeństwo osób korzystających z przeszkody. Zabronione jest wykorzystanie przeszkody do celów komercyjnych.

Każdy taki przypadek jest rozpatrywany indywidualnie – jest dużo czynników wpływających na taką zgodę. Napisz maila na equipment@runmageddon.pl a na pewno się dogadamy.

Płatność podzielona jest na 2 transze – jedna płatna przed dokonaniem montażu i druga po zakończeniu okresu najmu.

Mailem dostaniesz fakturę na której znajdziesz odpowiednie kwoty oraz numer rachunku bankowego na który należy przelać środki.

Nasza Ekipa po montażu przeszkoli Cię w jakim zakresie musisz zadbać o przeszkodę, na co zwrócić uwagę przed korzystaniem z niej itp. Itd.

Po montażu nasza ekipa zdezynfekuje przeszkodę. Dla własnego bezpieczeństwa przed każdorazowym korzystaniem z niej również ją zdezynfekuj.